Kaip išmokyti kūdikį miegoti savo lovelėje? Patikrinti būdai!

Geras miegas yra visos šeimos gerovės pagrindas. Sužinokite, kaip paskatinti kūdikį miegoti savo lovelėje pagal amžių.

Vaikas nenori miegoti savo lovelėje? PriežastysVaikams natūraliai reikia artumo. Jiems tai – saugumo garantas, todėl jei tėvų nebus šalia, jie to reikalaus garsiai. Planuodami perkelti mažylį į savo lovytę, pagalvokite, kaip pasirūpinti jo poreikiais, kad jis nesijaustų vienišas. Ramaus ir savarankiško užmigimo nepalengvina ir nuolatinis vaiko vystymasis. Per pirmuosius trejus gyvenimo metus vaikas išgyvena vadinamąsias miego regresijas. Tai yra etapai, per kuriuos mažylis intensyviai vystosi ir įgyja naujų įgūdžių – griebimo, kalbėjimo, sėdėjimo. Be to, kad jam sunku užmigti, jis gali būti neramus ir verksmingas, todėl jam reikia daug daugiau bendrauti su tėvais. Regresijos trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių.Kaip išmokyti kūdikį miegoti lovelėje? Patarimai

● Pradėkite mokyti tada, kai nuspręsite, kad tai geriausias laikas, nepaisant kitų žmonių patarimų.

● Nepradėkite šio proceso ligos, dygstant dantukams ar kitų kūdikio gyvenimo pokyčių metu.

● Migdykite kūdikį taip pat, kaip ir anksčiau, neatsisakydami mėgstamų ritualų: knygų skaitymo, lopšinių dainavimo, glaustymosi.

● Būkite kantrūs ir nuoseklūs. Iš pradžių kūdikis gali prasčiau miegoti ir reaguoti į pokyčius dienos metu, o mokymosi procesas gali trukti kelias savaites.

● Laikykitės nuoseklaus dienos režimo, nuraminkite kūdikį prieš miegą ir eikite miegoti kiekvieną dieną tuo pačiu metu.

● Prieš miegą papildomai išvėdinkite kambarį ir patikrinkite, ar lova patogiai paklota.

● Pasistenkite, kad didžiausios atrakcijos vaikui įvyktų pirmoje dienos pusėje, kad iki vakaro jis spėtų nusiraminti.

Kūdikio lovytėje nuotrauka
Kaip išmokyti vaiką miegoti lovelėje priklausomai nuo amžiaus?Kaip išmokyti kūdikį miegoti lovelėje?Nuo 3 iki 6 mėnesių jūsų kūdikio miegas pradeda stabilizuotis, o pabudimai gali retėti. Tai gali būti geras laikas perkelti į savo lovytę. Prieš kūdikiui pradedant miegoti savo kambaryje, jo lovelę galite pastatyti savo miegamajame. Jei kūdikis užmiega tik prie jūsų krūtinės arba prisiglaudęs prie jūsų, užmigdykite jį kaip ir anksčiau, o užmigus paguldykite į lovelę. Turėtumėte būti pasiruošę, kad pajutęs temperatūros pokyčius, jis pabus. Tačiau laikui bėgant jį paguldyti taps vis lengviau. Taip pat pabandykite užmigdyti kūdikį glostydami jo galvytę, laikydami už rankos ir dainuodami lopšines.Kaip išmokyti vienerių metų vaiką miegoti savo lovelėje?Kitas geras laikas pokyčiams gali būti nuo 10 iki 16 mėnesių. Tuo metu vaikas išmoksta vaikščioti ir pradeda suprasti, kad jis yra atskira būtybė. Pabandykite jam parodyti, kad lovelė yra jo asmeninė erdvė, ir padėkite jam tai susieti su poilsiu ir saugumu. Iš pradžių kūdikį galima paguldyti miegui naujoje vietoje tik dienos metu. Taip pat gera išeitis – atsigulti šalia lovelės ir būti su juo, kol jis užmiega.Kaip išmokyti miegoti savo lovelėje 2 metų vaiką?Dvejų metų vaikas jau gali suprasti priežastis, kodėl lovytėje miegos vienas, todėl pasistenkite jas atvirai paaiškinti. Galite surengti nedidelę šventę, persikėlus į lovelę. Leiskite savo mažyliui pasirinkti lovelės ar patalynės modelį, pasirūpinkite gražiu lovos dekoru ir šilta, švelnia šviesa. Ištverti pokyčius gali padėti mėgstamiausi žaislai, kurie palydės persikeliant, ir knygos apie užmigimą.

Šie straipsniai jums gali būti naudingi

Šie straipsniai jums gali būti naudingi